tamam
Dongguan Jinyan Intelligent Technology Co., Ltd. 86-755-86863836 ivy.jyznsecu@hotmail.com

Haberler

Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - Doğru X-Ray Bagaj Tarayıcıları nasıl seçilir

Doğru X-Ray Bagaj Tarayıcıları nasıl seçilir

August 29, 2020

X-ray bagaj / paket / bagaj tarayıcı cihazları, paketteki tehlikeli maddelerin varlığının önceden belirlenmesi için görüntüleme sistemleridir. Bu ürün, güvenliğin çok önemli olduğu günümüz koşullarında giderek daha önemli hale gelmektedir.

 

Hizmetlerimiz Satış, Kurulum, Devreye Alma ve X-Ray Tarayıcıların devam eden Bakımlarıdır. 

 

X-Ray Tarayıcı serimiz aşağıdaki kategorilere ayrılmıştır: El Bagajı, Bagaj Çantası ve Kargo ve Palet Tarayıcıları, X-Ray Tarayıcınızı seçerken ana farklar şunlardır: Tünel Boyutu, Tek veya Çift Görünüm, 3D Görüntüleme ve X- Işın Penetrasyonu.

 

 

X-ray tarayıcısının konumuna ve amacına bağlı olarak, X-ray bagaj tarayıcısı için birçok farklı model mevcuttur. X-ray bagaj tarayıcının tünelleri kullanılacak yere göre belirlenir.

 

50x30 tüneller genellikle alışveriş merkezi girişleri, kamu kurum ve kuruluşları gibi el çantasıyla girilen yerler için uygundur;kontrol edilecek ambalajın boyutu arttıkça;65x50, 80x65 veya 100x100 daha uygun olacaktır. Havalimanları, otobüs terminalleri, otel girişleri gibi siteler büyük tünel ölçülerine sahip cihazları tercih etmelidir.

 

X-ray bagaj tarayıcının bir diğer önemli özelliği de jeneratörün gücüdür. Jeneratör gücüne göre x-ray tarayıcı 2 veya 4 renkli görüntü verebilir, organik-inorganik ayırma yapabilir.

 

X-ray bagaj tarayıcımızı dünyanın her yerine ihraç ediyoruz.